22 299 33 31 Masz pytania? Zadzwoń do nas

PRACOWNICY TYMCZASOWI Z ZA GRANICY

Specjalizujemy się w delegowaniu personelu z krajów
byłego ZSRR i Azji na potrzeby polskich przedsiębiorstw.

W ramach obowiązującego prawa proponujemy alternatywne rozwiązania najefektywniej wspomagające realizację kluczowych procesów biznesowych.

 • Stanowisko
  Pracownik Magazynowy
 • Stawka
  podstawa 19zł/h premia za frekwencję 2zł/h
 • Ilość godz. dziennie/miesięcznie
  pon-pt od 16-07 dnia następnego
 • Lokalizacja
  Pruszków Groblowa
 • Częstotliwość wypłat
  co miesiąc
 • Ubezpieczenie
  umowa zlecenia- student/ uczeń
 • Zakwaterowanie

  we własnym zakresie

 • Wymagania

  odporność na warunki atmosferyczne

  siła fizyczna

  chęć do pracy

   

 • Opis pracy

  Praca polega na rozładunku i załadunku samochodów kurierskich.

  Rozładowane paczki należy przesortować i umieścić w koszach, po czym załadować na kolejne samochody.

  Można pracować w trybie poniedziałek- piątek lub poniedziałek- czwartek.

  Po uzgodnieniu z kierownictwem magazynu możliwa praca w dzień.

  W trakcie pracy przerwy na odpoczynek i jedzenie.

Formularz dla kandydata


Klikając w przycisk „Wyślij” przyjmujesz do wiadomości, że spółka Superkadry Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie (05-800), przy ul. Brzezińskiego 26 będzie administratorem danych osobowych zawartych w Twojej aplikacji (tj. w CV, liście motywacyjnym, wypełnionym formularzu rekrutacyjnym czy jakimkolwiek innym pliku, który udostępniasz), którą wysyłasz celem wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu o pracę. Jeżeli Twoja aplikacja będzie zawierała wyłącznie dane określone w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, tzn. takie jak w szczególności: Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia, imiona rodziców, miejsce zamieszkania, informacje w zakresie wykształcenia czy przebiegu zatrudnienia, wówczas podstawą przetwarzania danych przez spółkę Superkadry będą przepisy prawa. Jeżeli jednak dodatkowo udostępnisz inne dane, np. swoje zdjęcie czy informację o swoim hobby, wówczas klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych dodatkowych danych przez Superkadry Sp. z o.o. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swojej aplikacji. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres:biuro@superkadry.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Superkadry Sp. z o.o. przed złożeniem oświadczenia o cofnięciu zgody. Jeżeli chcesz, aby dane zawarte w Twojej aplikacji mogły być przetwarzane przez Superkadry Sp. z o.o. także na potrzeby innych rekrutacji, niż na stanowisko określone w powyższym ogłoszeniu, zanim klikniesz przycisk „Wyślij, zaznacz checkbox nr 2.
Pełną informację nt. przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki pliki te zostaną zapisane w pamięci Twojego urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności i cookies. Regulamin serwisu.